Wijzigingen Arbeidsrecht - juli 2015

30 juli 2015  | Arbeidsrecht
Image

Download hier de nieuwsbrief.

Wij kunnen ons voorstellen dat u vragen hebt over de wijzigingen die op korte termijn worden ingevoerd. Wij verwijzen u naar de bijlage voor meer informatie. U kunt voor vragen of advies uiteraard ook contact opnemen met één van onze arbeidsrechtspecialisten in onze vier vestigingen.

Deze nieuwsbrief wordt u aangeboden door de arbeidsrechtadvocaten van Gresnigt & Van Kippersluis advocaten:
Mr J.J. Degenaar
jjdegenaar@gvk-advocaten.nl
Vestiging Utrecht | tel.: 030 - 231 6631


Mr M.S. Haas
mshaas@gvk-advocaten.nl
Vestiging Utrecht | tel.: 030 - 231 6631


Mr. R. Reumkens
rreumkens@gvk-advocaten.nl
Vestiging IJsselstein | tel.: 030 - 688 6868


Mr H.M. van Eerten
vaneerten@gvk-advocaten.nl
Vestiging Zwolle | tel.: 088 888 6650


Allen tevens bereikbaar op:
arbeidsrecht@gvk-advocaten.nl

Download meer informatie

Contact

Utrecht

Wolter Heukelslaan 74
3581 SV
Utrecht

030 - 231 66 31

utrecht@gvk-advocaten.nl

lees meer

IJsselstein

Utrechtsestraat 5
3401 CS
IJsselstein

030 - 688 68 68

ijsselstein@gvk-advocaten.nl

lees meer

Zwolle

Zwartewaterallee 14
8031 DX
Zwolle

088 - 888 66 50

zwolle@gvk-advocaten.nl

lees meer